Rozpoczęcie roku szkolnego

Tradycyjnie, czwartego września, w naszej Szkole, odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wypełniona po brzegi sala gimnastyczna była miejscem w/w uroczystości, a uczestniczyli w niej: Dyrekcja SP14, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie klas pierwszych, czwartych i siódmych oraz klas gimnazjalnych drugich i trzecich.
Nowy rok szkolny przyniósł w naszej Szkole wiele zmian. Od września mury wygaszonego Gimnazjum nr 1 w Tychach przejęła Szkoła Podstawowa nr 14. Podczas oficjalnej uroczystości Dyrektor, Małgorzata Chełchowska, serdecznie powitała zgromadzonych, a szczególnie serdecznie przywitała najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole życząc uczniom oraz wszystkim pracownikom Szkoły owocnej pracy i wytrwałości.
Szkoła nie jest taka zła!!