Dzień Pustej Klasy

Dnia 24 i 25 obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy. Jest to międzynarodowa inicjatywa promująca wartość edukacji na świeżym powietrzu. Wszyscy nasi uczniowie spędzili czas poza murami naszej szkoły, a każdy nauczyciel miał inny pomysł na zajęcia w terenie.

Co ciekawego się działo?? Bardzo dużo: dzień spędzony na Sublach, gdzie szukano i rozwiązywano ukryte zagadki o jesieni, obserwowano porosty na drzewach, zbierano rośliny potrzebne do wykonania wazonów. Część lekcji odbyła się w naszym pięknym ogrodzie a tam m. in. obserwacje przyrody z bliska, granie w klasy, malowanie kredą, gry i zabawy chustą Klanzy, gry i zabawy z piłką, tworzenie różnych prac plastycznych np. Pani Jesieni czy  lekcje języka angielskiego.