Wypożycz sobie prezent

Jak co roku o tym czasie mamy dla Was akcję biblioteczną „Wypożycz sobie prezent”. Przebiegać będzie w nieco innym wydaniu. Zamiast przyjść na przerwie i wybrać sobie paczkę proszę Was o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie formularza. Poprzez Wasze odpowiedzi ustalimy co, komu wypożyczyć, a następnie kontaktując się z każdym z osobna przygotujemy odpowiednio prezent-książkę do wypożyczenia.

a

Wasze odpowiedzi możecie wysyłać do 16 grudnia. W międzyczasie bedą przygotowywane dla Was prezenty i informacje na mobiDziennik o sposobie i terminie ich odbioru. Ostatnie paczki będą wydane 18 grudnia. Proste? Proste! 🙂

a

a

Czasu niewiele, ale wiemy, że ci którzy chcą, dadzą radę. Kliknij w przycisk i wypełnij formularz.

a

a

Do udziału w zabawie zapraszamy również rodziców i nauczycieli.

Z pozdrowieniami
Elfy i pani Bibliotekarka