Płatności za obiady grudniowe należy dokonywać od 1 stycznia do 15 stycznia

Informuję, że paski opłat za obiady za m-c GRUDZIEŃ 2018r. zostaną wystawione z początkiem stycznia 2019 r.

Proszę nie opłacać grudniowych obiadów w grudniu 2018r.

W związku z Umową o korzystanie z obiadów  wpłaty dokonujemy do 15 dnia każdego następnego miesiąca.  Dlatego płatności za obiady grudniowe można dokonywać od 1 stycznia do 15 stycznia 2019 r.

Sekretariat

ANDRZEJKI 2018

30 listopada w klasach 1 i 2 zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były andrzejki, przygotowane przez wychowawców klas oraz świetlicy. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Andrzejki w Naszej Szkole to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb takich jak:  ustawianie butów, przekłuwanie serduszek z imionami, czy wróżenie z magicznego pudełka z zawodami. czytaj dalej

Konkurs plastyczny dla klas pierwszych pt. „Bezpieczna droga do szkoły”.

    W pierwszym tygodniu października odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt. ,,Bezpieczna droga do szkoły”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.  Konkurs poprzedziło spotkanie z policjantem, wyjście na skrzyżowanie ulic i zajęcia o bezpieczeństwie drogowym.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Lena Lange, Bartosz Michalski

II miejsce: Maja Roj, Helenka Wiśniowska

czytaj dalej

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania

W ubiegły czwartek obchodziliśmy w szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji do naszej biblioteki przybyli pluszowi goście, którzy przyciągnęli uwagę nie tylko najmłodszych czytelników. Dzięki gimnazjalistom, aktywnie działającym w  „Kole Przyjaciół Biblioteki”, uczniowie klas pierwszych oraz drugich mieli okazję poznać niezwykłe  losy pluszowych słodziaków.

czytaj dalej

Płatność za obiady

Szanowni Państwo,

Informacja o wysokości należności za obiady za dany miesiąc, przekazywana będzie Rodzicowi po zakończonym miesiącu, w terminie 5 dni roboczych, w formie indywidualnych pasków opłat, które będą przekazywane Rodzicowi lub w dzienniku elektronicznym.

Wpłaty należy  dokonać  do 15 dnia każdego następnego miesiąca, na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach nr:

61 1240 1330 1111 0010 7499 8954

przelewem lub gotówką bezpośrednio w oddziale Banku PKO SA. W treści czytaj dalej